• 0
Byl to vyrovnávací gól "do šatny", navíc krásný, ale ke kýženým bodům stejně nevedl. Fotbalisté Doubí sice v té chvíli srovnali proti Višňové na 1:1, vedoucí celek přeboru Libereckého kraje ale nakonec utkání zvládl a vyhrál 3:1. Podívejte se na momenty ze zápasů 18. kola.

Jako první se prosadila domácí Jiskra Višňová. Po půlhodině hry si naběhl na centr Dobrovodský a zblízka propálil brankáře.

Jenže hostující Doubí se nevzdalo a ještě do poločasové přestávky stihlo vyrovnat, když se útočník Abrahám prezentoval krásným trestným kopem z asi dvaceti metrů.

Višňová ale potvrdila svou formu a pozici v tabulce. Čtvrthodiny po začátku druhé půle se prosadil Holub a pár minut před koncem upravoval na konečných 3:1 po samostatném úniku střídající Mazánek.

Domácí tak udrželi šestibodový náskok v čele tabulky, druhé Semily totiž porazily rezervu Turnova 3:1.

Posledním týmem zůstává s pouhými čtyřmi body ze šestnácti zápasů Mírová, od České Lípy utrpěla hrozivý debakl 1:8.

Výsledky 18. kola (16. hraného): Doksy - Mšeno 3:3, Č. Lípa - Mírová 8:1, Hrádek - Bozkov 2:0, Sedmihorky - Mimoň 6:1, Semily - Turnov B 3:1, Skalice - Desná 0:0, Višňová - Doubí 3:1.

1. Jiskra Višňová 16 12 2 2 41:27 38
2. SK Semily 16 10 2 4 42:22 32
3. Sokol Bozkov 16 10 2 4 47:29 32
4. FK Pěnčín-Turnov B 16 8 4 4 32:19 28
5. SK Skalice 16 7 6 3 32:19 27
6. Sokol Doubí 16 8 2 6 30:24 26
7. Slovan Hrádek n.Nisou 16 7 2 7 29:29 23
8. Doksy 16 6 5 5 22:22 23