• 0
Už to vypadalo, že utkání spěje k remíze. Jenže přišlo nastavení a jeho druhá minuta, když Dominik Valenta z Krupky suverénně proměnil pokutový kop v duelu na hřišti Modré. A přebor Ústeckého kraje má tak po 19. kole nového lídra. Podívejte se na video.

Čelo tabulky ústeckého přeboru je velmi vyrovnané. Protože Bílina nevstřelila na půdě Děčína jediný gól a podlehla mu 0:2, klesla na druhé místo.

Na to první se vyšvihla právě Krupka, a to brankou "last minute" v pravém slova smyslu. Vše zařídil proměněným pokutovým kopem Dominik Valenta v 92. minutě utkání.

Přitom hosté vedli od 67. minuty, když se prudkou ranou z hranice velkého vápna prosadil Brčák.

Domácí Modrá ale srovnala v 83. minutě zásluhou Demčenka, kterého perfektně našel spoluhráč a Demčenko nekompromisní střelou zajistil alespoň případný bod...

Naděje ovšem trvala jenom do nastavení. Modrá prohrála po osmé v sezoně a drží se na osmé příčce.

Beznadějně poslední zůstává s deseti body Březno, které vybojovalo bod za prohraný penaltový rozstřel v Horním Jiřetíně.

Nedařilo se ani exligovým Blšanům. Ty podlehly Lounův 1:2, rozhodující gól vstřelil v 60. minutě Koudelka.

Výsledky 19. kola: Kadaň - Modlany 3:4, Milešov - Vilémov 2:2, na pen. 4:3, Modrá - Krupka 1:2, Louny - Blšany 2:1, Hor. Jiřetín - Březno 2:2, na pen. 3:2, Proboštov - Litoměřice 3:0, Děčín - Bílina 2:0, Litvínov - Neštěmice 5:1.

1. TJ Krupka 19 12 5 2 51:23 43
2. FK Bílina 19 10 6 3 31:12 41
3. FK Litoměřice 19 9 8 2 39:20 38
4. FK Chmel Blšany 19 11 2 6 49:29 36
5. FK Litvínov 19 10 4 5 43:23 35
6. SK Stap-Tratec Vilémov 19 9 4 6 48:32 32
7. TJ Proboštov 19 8 4 7 37:31 32
8. Jiskra Modrá 19 8 3 8 32:32 29