22. kolo fotbalové ligy: Sparta - Znojmo 3:0

18:31,  aktualizováno  20:48

Poločas trápení, ne a ne dát gól, nakonec jasná výhra. Sparťanští fotbalisté v utkání 22. kola porazili nováčka ze Znojma 3:0 a uhájili osmibodový náskok v čele tabulky před Plzní. První gól dal v závěru půle Lafata, po přestávce se trefili Kadeřábek a Hušbauer. celý článek

Sparta - Znojmo 3:0, klid přinesla až poslední akce první půle

J84o50s37e96f
A73n65t31o39š
Na Letné se žádný pískot neozval. A jestli byl slyšet v televizi tak  ho uměle vyrobili.
J49a67n
H45a37ž86m90u28k95a
Foto Znojmo hrálo dobře, nezalezlo jako Plzeň. Tak to bylo hezké pokoukání, které zkazil jen pomezní pískající Spartě...
J36i39ř52í
F29o29g82e17l
Reaktor l asi na jiném zápasu. Nebo na něm nebyl vůbec. Kdyby si poslechl, co říkal znojemský trenér a napsal to, mělo...