• 0
Může poslední tým tabulky překvapit ten vedoucí? Možné to je, ale v případě střetu rezervy Čáslavi a Ovčár tomu tak nebylo. Čáslav B si odvezla debakl 0:4, a obě fotbalová mužstva tak potvrdila svá postavení v přeboru Středočeského kraje. Na přiloženém videu naleznete i sestřihy dalších zápasů 18. kola.

"Domácí byli lepší, fotbalovější. Přišlo mi, že nehrají na plný plyn. Bylo to od nich takové profesorské," poznamenal kouč Čáslavi B Miroslav Paták pro klubový web.

I přesto, co Paták vypozoroval, šly domácí Ovčáry do vedení už v 11. minutě. Po autovém vhazování a přetaženém centru zprava hlavou skóroval Kudela.

Na další gól čekali diváci dlouho. "Do 66. minuty to byl vyrovnaný zápas. V této minutě Růžička prohrál uprostřed hřiště souboj, domácí šli do brejku. Osamoceného útočníka pak fauloval Kutil, následovala červená karta a penalta. Domácí dali na dva nula a bylo po zápase," smutnil Paták.

Penaltu proměnil Hyka a pak následoval brankový koncert Ovčár, protivník nedokázal v deseti hráčích vůbec vzdorovat.

70. minuta, 3:0. Mižič předvedl pěknou akci, když obešel hned tři protihráče, všechny souboje zvládl na jedničku a v pádu pálil k pravé tyči.

81. minuta, 4:0. Ovčáry předvedly rychlou kombinaci na jeden dotyk, po narážečce následoval centr zprava a prudká skákavá hlavička Voljanského.

"Soupeř byl lepší, ale výsledek čtyři nula je pro nás až moc krutý," dodal smutně Paták.

Ovčáry tak udržely čtyřbodový náskok na druhé Benátky nad Jizerou, to rezerva Čáslavi by se mohla jednou výhrou teoreticky odpíchnout k vyšším příčkám.

V 19. kole sehraje Čáslav B duel s Čelákovicemi, které jsou na čtrnáctém místě. Změní se tabulka středočeského přeboru?

Výsledky 18. kola: Benátky n. J. - Dobříš 1:0, Libiš - Sp. Příbram 3:0, Ovčáry - Čáslav B 4:0, Čelákovice - Jíloviště 0:2, Vraný - Nové Strašecí 0:1, Klecany - T. Rakovník 3:2, Sedlčany - Nymburk 4:2, Semice - Beroun 0:4.

1. Sokol Ovčáry 18 15 2 1 56:12 47
2. SK Benátky n. Jiz. 18 14 1 3 58:21 43
3. Sokol Libiš 18 10 6 2 28:12 36
4. Sokol Nové Strašecí 18 11 1 6 38:39 34
5. MFK Dobříš 18 10 3 5 49:31 33
6. Tatran Rako Rakovník 18 8 6 4 35:34 30
7. Český lev-Union Beroun 18 9 2 7 27:32 29
8. Sokol Vraný 18 7 5 6 29:31 26