Plzeň otočila zápas v Olomouci a dál stíhá Spartu

16:39,  aktualizováno  18:53

Plzeňští fotbalisté ještě po hodině hry v Olomouci prohrávali, ale pak góly Koláře a střídajícího Wágnera, který byl na hřišti sotva dvě minuty, skóre otočili. V 21. kole první ligy zvítězili 2:1 a na vedoucí Spartu snížili ztrátu na osm bodů. celý článek

Olomouc - Plzeň 1:2, mistr dlouho prohrával, v závěru rozhodl Wágner

V88á79c36l11a85v
D53v68o53r54s33k87ý
To že je ideální čas zkoušet novou sestavu neznamená teda, že od začátku má hrát Bakoš. Proč se Uhrin bojí dát do...
M42i98r81o43s84l75a96v
K30o65n92e88č96n72ý
Nechápu že Wágner nehraje od prvních minut. Kdykoli je na hřišti, zavání to gólem. Narozdíl od Tecla
J38a66n
K73l91e36č21k18a
Tak především narozdíl od Bakoše.
O93n87d29ř51e33j
R49a16t48a89j
já bych to rozdělil. wágner je výborný do zápasů jako byl dneska. kdy si ve vápně dělá prostor. tecl je brejkový...