18. kolo fotbalové ligy: Slavia - Dukla 2:1

8:56

Především slabý první poločas stojí podle brankáře Filipa Rady z Dukly za ligovou porážkou jeho týmu v pražském Edenu. Domácí Slavia soupeře z Julisky přehrála 2:1. "Bohužel, zaspali jsme první poločas, dostali jsme dvě branky, navíc tu druhou těsně před přestávkou. A dvoubranková ztráta se pak už těžko otáčí," říkal Rada po zápase. celý článek

Prohráli jsme si to sami, říkal zklamaně brankář Rada z Dukly

L41e79o95š
K64o94f27r35o91ň
To ano (pominu-li zářez od rozhodčího v podobě neodpískané penalty a nevyloučení Necida). Zbývá otázka, proč Dukla...
J85a14n
T60o43d20o22r76o18v75i20č
Že by rudé fňuk? Každý hraje, co mu soupeř dovolí, a je fakt, že jim Slátanci svým nasazením, moc nedovolili.
J96a47n
T28o60d58o90r68o49v33i78č
Ale je fakt, že ta penalta byla jasná.
L91e31o63š
K54o46f48r85o84ň
Proč fňuk a ještě rudý? Myslím, že sparťanské fanoušky tento zápas nijak nevzrušuje a sestup Slavie si většina z nich...