Slabá první třetina, tým podržel Pavelec. Ohlasy po Rakousku

19:18

Ondřej Pavelec se po výhře 4:0 nad Rakouskem dočkal chvály i první nuly na turnaji. Po začátku mistrovství světa, kdy se na české brankáře valila kritika, je to příjemné změna. Na Pavelce sice nešlo mnoho střel, hlavně v první třetině však musel čelit několika nebezpečným šancím soupeře. Poradil si s nim však bravurně, což ocenil i zbytek mužstva. celý článek

Asistent Weissmann: Pavelec si nulu vychytal sám

P95e81t76r
J89a45r75o37š
Já teda nechápu, jak může mít Pavelec v tom známkování momentálně 1,19.. Co by jako ti, kteří mu dali dvojku nebo snad...
R92a32d83i88m
S65l69á45d58e63k
Obrana golmanovi zase moc nepomohla.Silnější soupeř by z toho vytěžil jen v první třetině 3 goly