RADOSTNÁ HROMADA. Plzeňští fotbalisté otočili utkání proti Jablonci a v napínavé koncovce zvítězili 4:2. | foto: ČTK

• 15
Vedení se přelévalo z jedné strany na druhou. Chvíli vedla Plzeň, pak Jablonec. Nakonec si tři body vystřílel úřadující mistr. Podívejte se na sestřih krásného utkání i důležité momenty všech ostatních zápasů sedmého kola fotbalové ligy.

Ostrava - Sparta 0:2

Sparta zůstává v první lize stoprocentní i po sedmém kole. V Ostravě, na stadionu odvěkého rivala, vyhrála 2:0. O góly se postarali Grajciar a Kweuke. Letenští tak v tomto ročníku neznají nic jiného než samá vítězství.

Plzeň - Jablonec 4:2

Plzeň doma zdolala 4:2 ambiciózní Jablonec. Západočeši sice prospali první půli, ale po přestávce zápas jasně ovládli. Za domácí se brankově prosadili dvakrát Ďuriš, z penalty Horváth a Kolář, za hosty už v prvním poločase skórovali Lafata a Kopic.

Slavia - Dukla 0:0

Ofenzivní choutky z úvodu zápasu vystřídal rozpačitý druhý poločas a po utkání se na slávisty pískalo. V páteční předehrávce Slavia remizovala s Duklou 0:0.

Hradec Králové - Bohemians 1905 2:0

Bohemians 1905 prohráli na hřišti Hradce Králové 0:2. Neposunuli se tak na druhé místo v tabulce. O góly se postarali Dvořák a Klapka.

Liberec - Olomouc 1:1

Liberec potřetí v tomto ročníku ztratil, když na vlastním hřišti remizoval s Olomoucí 1:1. Oba góly padly v úvodních čtyřech minutách. Domácí hráli od 15. minuty bez vyloučeného Nezmara.

Příbram - Mladá Boleslav 2:0

Příbram překvapila dalším výsledkem. Na svém hřišti porazila Mladou Boleslav 2:0. O vítězství týmu, kterému se před začátkem ročníku moc nevěřilo, rozhodli Pilík a Hejda.

Slovácko - České Budějovice 2:0

Ani v sedmém kole se České Budějovice vítězství nedočkaly. Na hřišti Slovácka prohrály 0:2 a s jediným bodem se krčí na sestupových příčkách. O góly se ve druhém poločase postarali Libor Došek a Pavelka.

Viktoria Žižkov - Teplice 0:1

Už čtyři ligové zápasy za sebou čekají fotbalisté Viktorie Žižkov na vítězství. Tentokrát nestačili na Teplice, kterým na svém hřišti podlehli 0:1. Jediný gól zápasu vstřelil ve druhém poločase Mahmutovič.