Ragby - ilustrační foto

Ragby - ilustrační foto | foto: Tom Hevezi, AP

Po dobrém začátku prohráli čeští ragbisté v Moldavsku

• 0
Čeští ragbisté podlehli v utkání mistrovství Evropy divize 1B v Moldavsku 16:24. Po polovině zápasů jsou v tabulce druzí s třemi výhrami a dvěma porážkami. Vedoucí Belgie odehrála o zápas méně.

"Škoda, jediný bod nám scházel k tomu, abychom získali alespoň jeden bonusový bod do tabulky za porážku rozdílem sedmi a méně bodů," řekl po utkání trenér českého týmu Martin Kafka.

Na stadionu kišiněvského Dinama se zápas zpočátku vyvíjel ve prospěch českých ragbistů. V třetí minutě proměnil Petr Okleštěk kop ze hry a vedení si hostující tým udržel až do 17. minuty, kdy Moldavsko položilo první pětku.

Domácí ragbisté do poločasu položili ještě jednu a o přestávce vedli 12:3. Čeští ragbisté po změně stran snížili, dlouho se pak hrálo za stavu 17:16, avšak devět minut před koncem se Moldavanům podařilo položit čtvrtou pětku.