Ostravský kapitán René Bolf (vzadu) se v utkání v Olomouci hodně zlobil na rozhodčí. | foto: Vladislav Galgonek, ČTK

Naštvaný stoper Bolf: Penalta to nebyla, ale sudí se mi smál do očí

• 171
Zavinil penaltu, která nebyla. Fotbalista René Bolf byl verdiktem sudího Radka Příhody v dohrávce 19. kola první ligy v Olomouci pořádně rozladěný. "Ale hlavně mě mrzí celý první poločas," prohlásil ostravský kapitán.

Ostrava prohrála i druhý zápas jara 0:2, před týdnem nestačila doma na Spartu, tentokrát neměla na Olomouc.

"Od první minuty jsme měli hrát jako po přestávce. Nevím, co se nám honilo v hlavách. Uprostřed pole jsme zkazili několik přihrávek."

V první půli se zdálo, jako byste stejně jako předtím se Spartou čekali, co bude soupeř dělat.
Musíme se zamyslet, proč tomu tak je. Chtěli jsme zlobit brejky, kolmými přihrávkami, ale to nám nešlo. Ke všemu přišla penalta.

Jak ovlivnila utkání?
Pokud bychom do přestávky udrželi bezbrankový výsledek, soupeř by byl nervóznější, tlačil by se více dopředu, a to by byla naše šance. Ale měli jsme i dost standardek a z těch jsme měli být nebezpečnější.