PARŤÁCI. Olomoučtí útočníci Michal Hubník (vlevo) a Michal Ordoš se společně radují z gólu. | foto: Luděk Peřina, MAFRA

Do penalty jsme byli lepší, komentoval olomoucký Ordoš duel v Teplicích

Na první místo v tabulce střelců se nedostal. Útočník Sigmy Michal Ordoš zahodil v Teplicích nadějné šance, ale bod za remízu 1:1 bral. "Výsledek je pro nás dobrý, protože jsme celý druhý poločas hráli o deseti," vysvětloval vytáhlý kanonýr.

Takže jste s bodem spokojení?
Jeli jsme do Teplic uspět. Po tom průběhu, kdy nám rozhodčí vyloučil hráče a my dostali branku z penalty, je bod dobrý a myslím, že i zasloužený. Do penalty jsme byli jasně lepším týmem, bohužel pan rozhodčí udělal svoje.

Myslíte, že sudí Mikel neměl Škerleho vylučovat?
Myslím, že neměla být ani penalta, protože oba šli do skluzu stejně. Nevím, to je na rozhodčím. Posoudil to jako penaltu, což je škoda, protože do té doby jsme byli lepší.

Pozoroval jste na Teplicích nervozitu z boje o poháry?
Určitě. Nervozita je svazovala, protože jim šlo o hodně. Na začátku bylo vidět, že jsou trošku ustrašenější. My jsme začali velmi dobře kombinačně. Ve druhé půlce bylo pro Teplice jednoduché nás přehrávat ve středu hřiště, když nás bylo o jednoho méně.

Přesto jste mohli v závěru rozhodnout. Měli jste tři dobré šance, z toho jednu vy hlavou.
Je to škoda. Naše momentálně největší slabina je dotahování brejků. Máme je fantasticky rozehrané, ale do gólu je nedokážeme dotáhnout. Já měl rozhodnutí na hlavě i na noze. Alespoň, že máme bod.

Neříkáte to moc nadšeně.
To ne, jen toho mám akorát plné zuby. Druhá půle nás stála hodně sil v defenzivě, takže toho mám dost. Navíc jsme přijeli rovnou v den zápasu, v Teplicích jsme nespali a také cesta se na únavě podepsala. Ale bod bereme.

A před sebou máte pikantní domácí rozlučku se Střížkovem.
To bude určitě zajímavá rozlučka se zajímavým soupeřem!