• 5
Petr Čech z Chelsea dostal dvě branky, Arsenal inkasoval dokonce třikrát. Kolaps dvou kandidátů na titul přineslo 35. kolo Premier League. Přinášíme videosestřih všech deseti zápasů.

Videa ze všech zápasů Premier League a další exkluzivní videa na SPORTSTREAM.CZ

Chelsea derby na Tottenhamu vůbec nevyšlo, český gólman během první půle dvakrát inkasoval. Nejdřív ho překonal Defoe z penalty a pak levý záložník Bale. Jeho akce přes Ferreiru a následná střela k tyči stojí za zhlédnutí.

Arsenal i s Tomášem Rosickým vedl na hřišti Wiganu ještě deset minut před koncem 2:0, ale pak selhal v obraně a chybu si neodpustil ani gólman Fabianski. Neudržel centr, míč mu vypadl přímo na hlavu Brambla, který minutu před koncem vyrovnal na 2:2. A v nastavení se nádherně trefil N'Zogbia.

Arsenal se tak zřejmě definitivně připravil o možnost bojovat o první místo, naopak větší naději na titul než před týdnem má obhájce Manchester United. Prohlédněte si rozhodující akci derby na Manchesteru City: centr Evry z levé strany, náběh do vápna a přesná hlavička Scholese.

V sestřihu najdete i obrat Boltonu na hřišti Stoke, tři góly Evertonu v Blackburnu, byť krásné byly především trefy domácích. A nebo pěkný gól norského útočníka Carewa v Portsmouthu.