Kincl vlastňákem daroval body soupeři: Bohemians/Střížkov - Teplice 1:3

• 19
Fotbalový útočník Marek Kincl ze střížkovských Bohemians Praha se nejdřív ve 4. kole trefil do branky Teplic, ve druhém poločase ale přidal i vlastní gól. Hosté i díky této trefě vyhráli 3:1.

Video bylo připraveno ve spolupráci s fotbalživě.cz

Domácí hráli od 33. minuty bez vyloučeného stopera Obermajera. Ve 33. minutě vystartoval za dlouhým míčem Vondrášek, po pár krocích ho chňapl za krk Obermajer a i když střížkovský stoper místo omluv nesmyslně předstíral zranění, druhé žluté kartě a vyloučení neunikl.

Od začátku měly převahu Teplice, přičemž suverénně největší podíl na tom měl Mareš. Během krátké doby našel hned dvakrát nebezpečně hlavičkujícího spoluhráče, pak skákavou střelou zpoza šestnáctky protáhl brankáře Pižanowského.

Utkání jsme sledovali on-line

Teplická hra byla ovšem až příliš kostrbatá a především v záloze trpěla hluchými momenty, což Bohemians vzápětí potrestali. Na kolmý pas z pravé strany si ve 28. minutě zaběhl za obranu Kincl, prostřelil vybíhajícího brankáře Grigara a míči v cestě do branky už nezabránil ani skluz dobíhajícího Vidličky.

Teplice ale hned vyrovnaly. Hned po rozehrání pláchl po levé straně Stožický, jeho centr prošel přes chumel na bližší tyči až ke zcela volnému Marešovi, který zblízka hlavou zavěsil.

Rozdíl v počtu hráčů se naplno projevil po přestávce. Severočeši drželi míč a kombinačními akcemi po křídlech se snažili prolomit ještě více zahuštěný obranný val, který střížkovský tým vystavěl kolem vlastní šestnáctky.

Teplický tlak se přeměnil v branku v 68. minutě. Střídající Doležal zakroutil přímo na branku Bohemians ostrý centr, který ve změti hlav a končetin změnil směr a zapadl do sítě. Nakonec byl jako vlastní připsán Kinclovi.

Ani dlouhé oslabení v horkém odpoledni sice na hráčích Bohemians zjevné následky nezanechalo a tlačili se za vyrovnáním, o poznání jedovatější byly ale brejky Teplic. Hesek měl v 77. minutě před vápnem dost prostoru, srovnal si míč a utěšenou pumelicí roztřásl břevno za brankářem Beláňem, který po druhé brance nahradil zraněného Pižanowského.

Konečnou podobu skóre ale stanovil až těsně před koncem po sólu a třech kličkách do prázdné branky Verbíř.

Bohemians / Střížkov 1:3 (1:1) Teplice