• 6
Fotbalisté Manchesteru United sice na hřišti Wiganu po poločase prohrávali 0:1, nakonec si ale odvezli všechny tři body. Dohrávku 33. kola anglické ligy otočili Tevéz a Carrick. Podívejte se na to v exkluzivním sestřihu.

iDNES.cz přichází s ojedinělou nabídkou. Z nového ročníku Barclays Premier League máme po každém odehraném dějství pravidelné sestřihy hlavních událostí aktuálního kola v délce přibližně pěti minut. Tentokrát však šlo jen o dohrávku, takže ji přinášíme jako bonus.

. Videa ze všech zápasů a sestřihy nejlepších akcí na SPORTSTREAM.CZ

Svěřenci Alexe Fergusona tak můžou už v sobotu slavit titul, pokud neprohrají v domácím duelu s Arsenalem.

Manchester se v zápase hodně trápil a proti důrazné obraně domácích se dlouho nemohl prosadit. Nedařilo se především Cristianu Ronaldovi, který neměl svůj den.

Naopak Wigan podnikal nebezpečné brejky a po jednom z nich se ujal v 28. minutě vedení. Kolumbijský útočník Rodallega si naběhl za obranu, vyhrál vzdušný souboj s Vidičem, který se vzápětí nedokázal zorientovat, Rodallega byl u míče první a zaznamenal svůj druhý gól v anglické lize.

V sestřihu se podívejte ještě na další šance, jednu měl i hostující Carrick po přihrávce Ronalda.

Manchester po změně stran zabral, ovšem oživení přišlo až s příchodem argentinského střelce Tevéze. Ten byl na hřišti pouhé tři minuty, když zády k brance patičkou tečoval centr a nasměroval míč přesně k tyči.

Jenže remízový stav Manchesteru nestačil, a tak se nadále tlačil do útoku. Obrat přišel až čtyři minuty před koncem, kdy se z 20 metrů opřel do míče Carrick a nádhernou ranpu zajistil hostům výhru.

Výsledek 33. kola:
Wigan - Manchester United 1:2 (28. Rodallega - 61. Tevéz, 86. Carrick).

upozornění

Licence pro spuštění videa platí jen na území České republiky, čtenáři ze zahraničí se na něj nedostanou. Video z aktuálního dějství bude možné zhlédnout jen do následujícího kola, po něm přineseme zase čerstvé.