Takto se Eduardo radoval z gólu při svém impozantním návratu.

Takto se Eduardo radoval z gólu při svém impozantním návratu. | foto: Reuters

Vítej zpět Eduardo. Uzdravený útočník Arsenalu zařídil postup dvěma góly

• 26
Krásný návrat prožil po těžké zlomenině nohy fotbalový útočník Arsenalu Eduardo. Zhruba po roce nastoupil za svůj tým v soutěžním utkání a hned vstřelil dva góly. V opakovaném utkání čtvrtého kola Anglického poháru se v utkání proti Cardiffu poprvé trefil ve 20. minutě, v 60. zvýšil z penalty na 3:0.

O sedm minut později střídal za potlesku nadšeného publika.  Arsenal nakonec vyhrál 4:0, další branky přidali Bendtner a Persie.

První trefa ze dvacáté minuty:

A bonus v podobě penalty z minuty šedesáté.

Anglický pohár, opakované utkání 4. kola:  Arsenal - Cardiff 4:0. Branky: 20. a 60. z pen. Eduardo, 34. Bendtner , 84.R. v. Persie.

Témata: Arsenal FC, Cardiff