Petr Čech | foto: Reuters

Podívejte se, jak Čech poprvé v anglické lize inkasoval

• 17
Petr Čech dostal první gól a fotbalisté Chelsea ztratili první body. Podívejte se jak! Na exkluzivním videu uvidíte také kanonádu Wiganu, který nováčka Hull potupil pěti góly na jeho hřišti, nebo jízdu Arsenalu proti Newcastlu.

iDNES.cz přichází s ojedinělou nabídkou. Z nového ročníku Barclays Premier League máme po každém odehraném dějství pravidelné sestřihy hlavních událostí aktuálního kola v délce přibližně pěti minut.

Co se tedy ve 3. kole stalo?

Čechova neprůstřelnost v novém ročníku skončila po 225 minutách, když ho v závěru poločasu londýnského derby s Tottenhamem překonal Bent.

. Videa ze všech zápasů a sestřihy nejlepších akcí na SPORTSTREAM.CZ

Arsenal po minulé porážce na Fulhamu zabral a třemi góly zdolal Newcastle, dvěma góly se předvedl Van Persie.

Tři góly dal i Portsmouth, který vytrestal domácí Everton. To však nebylo nic proti koncertu Wiganu na hřišti Hullu.

Ojedinělý kousek se povedl West Hamu, který Blackburnu dal dvě branky v nastaveném čase. Navíc jeho brankář chytil penaltu.

Za zhlédnutí stojí také nádherný gól Alvese z Middlesbrough proti Stoke či zázračné zákroky brankářů v zápasech Bolton West Bromwich a Aston Villa - Liverpool.

Nenajdete sestřih utkání mistrovského Manchesteru United, jehož zápas s Fulhamem byl odložen. Manchester totiž v pátek hrál o Superpohár proti Petrohradu (1:2).

Zpravodajství ze 3. kola anglické ligy najdete zde.

. upozornění

Licence pro spuštění videa platí jen na území České republiky, čtenáři ze zahraničí se na něj nedostanou. Video z aktuálního dějství pak bude možné zhlédnout jen do následujícího kola, po něm přineseme zase čerstvé.