fotbalisté Chelsea | foto: Reuters

• 12
Podívejte se, jak český brankář Petr Čech se spoluhráči z Chelsea vyhráli na hřišti Wiganu. Zhlédněte fantastický obrat Liverpoolu v posledních minutách proti Middlesbrough či rozhodující gól mistrovského Manchesteru United v Portsmouthu.

iDNES.cz přichází s ojedinělou nabídkou. Z nového ročníku Barclays Premier League budeme mít po každém odehraném dějství pravidelné sestřihy hlavních událostí aktuálního kola v délce přibližně pěti minut.

Co se tedy ve 2. kole stalo?

Čech měl tři čtyři těžké zákroky a udržel spoluhráčům těsné vedení, které trefil už ve 4. minutě Deco parádní trefou z přímého kopu.

. Videa ze všech zápasů a sestřihy nejlepších akcí na SPORTSTREAM.CZ

Liverpool ještě čtyři minuty před koncem prohrával doma s Middlesbrough, ale nakonec urval všechny body.

Svou první branku v anglické lize vstřelil český útočník Roman Bednář. V domácím zápase s Evertonem proměnil pokutový kop, ale jeho trefa znamenala už jen zmírnění porážky West Bromwich 1:2.

Nováček Stoke v napínavé bitvě zdolal Aston Villa 3:2, když rozhodující gól dal Sidibe ve 4. minutě nastavení.

Tottenham šokoval vlastní fanoušky, když doma podlehl Sunderlandu.

Druhé kolo bylo roztaženo do tří dnů, v pondělní dohrávce se představil mistrovský Manchester United, který po minulé domácí remíze s Newcastlem už potřeboval nutně zabrat. A v Portsmouthu se mu to povedlo.

. upozornění

Licence pro spuštění videa platí jen na území České republiky, čtenáři ze zahraničí se na něj nedostanou. Video z aktuálního dějství pak bude možné zhlédnout jen do následujícího kola, po něm přineseme zase čerstvé.